Értékeld át, amit eddig az online marketingről hallottál!

A jövő a mobilalkalmazásoké

Töltsd le a nyiregyiek.hu mobil alkalmazást!

Nyíregyháza egy élhető nagyságú város.  Lakóinak száma hozzávetőleg százhúsz ezer főre tehető! A modern technika elől senki sem menekülhet le. A százhúsz ezer főből körül-belül 90.000 ember használ a privát életben és a munkájában, vállalkozásában mobiltelefont.

A 90.000 főből legalább 85.000 ember használ valamilyen ismert közösségi felületet, vagyis, szinte mindenki. Feltételezhetően az is igaz ránk, ami általánosságban jellemző: az emberek  közel 50%-ban mobilról indítják a kereséseiket a neten.

A 90.000 mobiltelefonból hozzávetőleg 65.000 városlakó az okostelefont használ a beszélgetései és a különböző internetes szokásai kielégítésekor. Az életkort tekintve a 25 és 60 év közötti korosztály az okostelefont használók hozzávetőleg 60%-át teszi ki!

Közösségi alkalmazás Nyíregyháza

Ismerd meg a sikere titkát

Töltsd le a nyiregyiek.hu mobil alkalmazást!

A siker 4 pillére

• A nyiregyiek.hu saját oldal, a lokalitás erejével.
  • Nyíregyiek FB közösségi oldal ereje.
  • Nyiregyiek.hu városi mobil alkalmazás (APP) fókuszáltsága, hitelessége és gyorsasága.
  • Élő, tevékeny közösségek, tevékenységek

Igény alapú ajánlatok

• Nem nyomul, nem tukmál!
  • Figyelembe veszi az igényeidet.
  • Emberi, érték-, és igényalapú.
  • Ellenőrizhető, mérhető, blokkolható, újraindítható, gyors, célzott és egyszerű.
  • Együttműködő, emberi és támogató!

Ebben tudunk neked segíteni

Jelentkezz ingyenes tanácsadásunkra!

Vállalkozás-indítás

Nem tudod, hogyan kezdj neki!

Annyi mindent hallottál, de nem tudod, mi az igazság!

Van egy problémád

Marketing "Korrepetálásra" van szükséged. Ez neked való lesz!
Csak veled foglalkozunk
egy órán át!

Optimális online megjelenés

Weboldal-elemzés, közösségi média-, keresőoptimalizálás, vevőszerzés. Te is képes vagy megoldani, de szükséged van támogatásra! Tőlünk megkaphatod!

Kivitelezéses szolgáltatások

Weboldal-fejlesztés, webshop készítése, komplex egyedi igényeknek megfelelő rendszerek kiépítése az alapoktól a vevőszerzésig.

Nincs elég időd

Mindenkitől ezt hallod, foglalkozz az online marketinggel, és tudod, milyen nagy szükség lenne rá! De se időd, se kedved!
Bízd ránk, mi megoldjuk!

Termékeid vannak

Klassz!
De képtelen vagy az online értékesítést beindítani.
Mi eladjuk a termékeidet!

Mibe kerül ez neked?

Az idődet mindenképpen rá kell szánnod!

A pénztárcádhoz viszont kíméletesek leszünk!

Személyreszabottság

Azt mondtuk, személyre szabott lesz minden! Tehát az árat is személyre kell szabjuk. Előre semmit nem tudunk neked megmondani, csak miután mindent átbeszéltünk!

Cserekereskedelem

Azt mondtuk, együttműködést szeretnénk, támogatni egymást. Tehát az árad attól is függ, milyen mértékben tudunk együttműködni céljaink elérésében.

Nálunk létezik a cserekereskedelem!

Részletfizetési lehetőség

A pénz a mai világban értékes jószág.

Álláspontunk: miután az első két szempont alapján teljes a kép, a megállapodott díjat nem kell egy összegben kifizetned. A havi díj részleteiről meg fogunk tudni egyezni!

"Ne aggódj" szempont!

Nincsenek kisbetűs részek!

A részletfizetés nem azt jelenti,
a végén többet fizetsz.

A részletfizetés azt jelenti:
élni és élni hagyni!

© 2017 Közösségi APP Nyíregyháza, Dózsa Gy. u. 9.
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el